Po roku nieobecność WRACAMY ponownie !!! 🔥🔥🔥 Wraz z Michał Pawlak oraz całą społecznością Reaktor Czarnobyl chcielibyśmy poinformować was, że legendarne Majowe ognisko w Czarnowie wraca !!! 🔥🔥. Według naukowców z północnego Tybetu pierwsza edycja majowej wersji ogniska odbyła się w 2017 roku dokładni 2 maja !!!. W 2026 przypomnimy sobie dawne lata oraz zobaczycie nową scene !!! . Zaplanujcie dobrze majówkę bo już 02.05.2026 widzimy się w parku na jedynej takiej imprezie w okolicy 🔥🔥. Już teraz zapraszajcie znajomych, sąsiadów, przyjaciół, rodziny, żeby przeżyć tą niesamowitą atmosferę która panuje w Czarnowie 🔥🔥. Zagrają dla was DJ których karty odsłonimy już niebawem 🫣🥳🥳. Więcej informacji już w krótce, dlatego też udostępniajcie żeby było nas jak najwięcej.😎
Chętnych do pomocy oraz wsparcia tego wydarzenia zapraszamy do wiadomości prywatnej zarówno do mnie jak i do Michała Pawlaka 🔥🔥🔥
