o-nas-szymek

Szymon
“Si”
Zobniów

Motocyklista z prawie 10-letnim stażem. Wcześniej miłośnik Kawasaki, a kiedy poznał Karolinę przesiadł się na nieco wygodniejsze BMW K1200 GT. Odpowiada za planowanie wszystkich wyjazdów. To właśnie on jest organizatorem z prawdziwego zdarzenia. Z każdym się dogada, z każdym znajdzie wspólny język i zawsze znajdzie wyjście z każdej kryzysowej sytuacji. Na blogu odpowiada głównie za stronę techniczną, poradniki i testy. To zdecydowanie ten bardziej praktyczny, techniczny i racjonalny z duetu Mototrasy. Kocha spędzać czas z innymi ludźmi, filmy z superbohaterami i pożera nałogowo książki.

o-nas-cah2

Karolina
“Cahirka”
Kowalska

Plecaczek z dość krótkim, kilkuletnim stażem. Mimo, że wcześniej turystyka motocyklowa nie leżała w jej zainteresowaniach, to odkąd poznała Szymona, nie może doczekać się kolejnego sezonu motocyklowego. Cały czas myśli też o zrobieniu prawka, chociaż nigdy nie ma czasu na dokończenie rozpoczętego kursu. To ona wybiera kierunki, zaznacza punkty na mapie i szuka coraz nowszych destynacji. Na blogu odpowiada za estetykę, fotografię i większość tekstów. Introwertyczka i marzycielka, która kocha koty, wino i przyrodę.

Kilka słów o Mototrasie

Mototrasa powstała z miłości do podróżowania motocyklem, chociaż odkryliśmy to w sobie dość późno. Nie szlajaliśmy się po świecie z plecakami od najmłodszych lat, jak większość blogerów podróżniczych. Nie spędzaliśmy całego naszego wolnego czasu w garażu, składając swój pierwszy motocykl, marząc o przejechaniu Route 66 z “Born to be wild” w uszach. Jeszcze kilka lat temu żadne z nas nie powiedziałoby, że jesteśmy w stanie rzucić wszystko, wyjechać na Islandię, żyć tam i planować kilkuletnią podróż śladem Tony’ego Halika po obydwu Amerykach. A jednak. Życie bywa przewrotne i nieprzewidywalne i tak z całkiem zwyczajnej pary, zamieniliśmy się w parę blogerów, podróżników i miłośników dwóch kółek. Pary, która praktycznie każdą wolną chwilę poświęca na prowadzenie Mototrasy, opisywanie swoich podróży i zajmowanie się dość sporą społecznością, która zgromadziła się wokół bloga. W 2019 roku odbył się pierwszy zlot Mototrasy, były wlepki, smycze, rozmowy i opowieści do samego rana. Obecnie planujemy już kolejne. To chyba najbardziej nas motywuje, nie statystyki bloga, odsłony i liczba like’ów, ale fakt, że nasz blog inspiruje innych do podróży. Pokazuje, że marzenia się realizuje, a nie czeka aż się spełnią i łączy ludzi pomimo różnic w wieku, płci i poglądach.

O czym piszemy?

Mototrasa to blog motocyklowych podróżników. Tworzą go ludzie z pasją do podróżowania, do motocykli, do odkrywania na każdym kroku piękna przyrody, do poznawania historii i kultury wszędzie, gdzie się wybieramy. Spełniamy swoje marzenia, pasje i cele. O czym piszemy? O wszystkim, co dotyczy szeroko pojętej turystyki motocyklowej. O samych motocyklach, sprzęcie oraz podróżowaniu, niekoniecznie na dwóch kółkach, zarówno po Polsce, jak i za granicami naszego kraju. Przywozimy z naszych podróży tysiące zdjęć, setki filmów i jeszcze więcej wrażeń, znajomości i doświadczeń. Jeśli uważasz, że masz ciekawy, wpisujący się w tematykę bloga produkt lub usługę, serdecznie zapraszamy do współpracy. Wszelkiego rodzaju zapytania prosimy kierować na adres: wspolpraca@lifeonmoto.com. Wszystkie propozycje traktujemy indywidualnie, jesteśmy otwarci na propozycje, chociaż od razu zaznaczamy, że wszystkie publikowane na Mototrasie artykuły są naszego autorstwa. Nie umieszczamy i nigdy nie umieścimy postów reklamowych, których nie jesteśmy autorami lub produktów, których nigdy nie testowaliśmy.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

  • Jesteśmy jednym z największych blogów o takiej tematyce w Polsce.
  • Mamy wiele swoich pomysłów, choć zawsze jesteśmy otwarci na nowe.
  • Współpraca ma być korzystna dla obu stron, dlatego też staramy się, na ile to możliwe, dostosować do Waszych potrzeb.
  • Zawsze staramy się nieszablonowo i kreatywnie podchodzić do naszych zadań.
  • Z  Mototrasą jest związana, jedna z największych w Polsce, grupa dyskusyjna na FB, która jest doskonałym medium do przekazywania ciekawych nowinek do szerokiego grona fanów.

Obserwuj nas na FB i Instagramie

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.