o-nas-szymek

Szymon
“Si”
Zobniów

Motocyklista z prawie 10-letnim stażem. Wcześniej miłośnik Kawasaki, a kiedy poznał Karolinę przesiadł się na nieco wygodniejsze BMW K1200 GT. Odpowiada za planowanie wszystkich wyjazdów. To właśnie on jest organizatorem z prawdziwego zdarzenia. Z każdym się dogada, z każdym znajdzie wspólny język i zawsze znajdzie wyjście z każdej kryzysowej sytuacji. Na blogu odpowiada głównie za stronę techniczną, poradniki i testy. To zdecydowanie ten bardziej praktyczny, techniczny i racjonalny z duetu Mototrasy. Kocha spędzać czas z innymi ludźmi, filmy z superbohaterami i pożera nałogowo książki.

o-nas-cah2

Karolina
“Cahirka”
Kowalska

Plecaczek z dość krótkim, kilkuletnim stażem. Mimo, że wcześniej turystyka motocyklowa nie leżała w jej zainteresowaniach, to odkąd poznała Szymona, nie może doczekać się kolejnego sezonu motocyklowego. Cały czas myśli też o zrobieniu prawka, chociaż nigdy nie ma czasu na dokończenie rozpoczętego kursu. To ona wybiera kierunki, zaznacza punkty na mapie i szuka coraz nowszych destynacji. Na blogu odpowiada za estetykę, fotografię i większość tekstów. Introwertyczka i marzycielka, która kocha koty, wino i przyrodę.

Kilka słów o Mototrasie

Mototrasa powstała z miłości do podróżowania motocyklem, chociaż odkryliśmy to w sobie dość późno. Nie szlajaliśmy się po świecie z plecakami od najmłodszych lat, jak większość blogerów podróżniczych. Nie spędzaliśmy całego naszego wolnego czasu w garażu, składając swój pierwszy motocykl, marząc o przejechaniu Route 66 z “Born to be wild” w uszach. Jeszcze kilka lat temu żadne z nas nie powiedziałoby, że jesteśmy w stanie rzucić wszystko, wyjechać na Islandię, żyć tam i planować kilkuletnią podróż śladem Tony’ego Halika po obydwu Amerykach. A jednak. Życie bywa przewrotne i nieprzewidywalne i tak z całkiem zwyczajnej pary, zamieniliśmy się w parę blogerów, podróżników i miłośników dwóch kółek. Pary, która praktycznie każdą wolną chwilę poświęca na prowadzenie Mototrasy, opisywanie swoich podróży i zajmowanie się dość sporą społecznością, która zgromadziła się wokół bloga. W 2019 roku odbył się pierwszy zlot Mototrasy, były wlepki, smycze, rozmowy i opowieści do samego rana. Obecnie planujemy już kolejne. To chyba najbardziej nas motywuje, nie statystyki bloga, odsłony i liczba like’ów, ale fakt, że nasz blog inspiruje innych do podróży. Pokazuje, że marzenia się realizuje, a nie czeka aż się spełnią i łączy ludzi pomimo różnic w wieku, płci i poglądach.

O czym piszemy?

Mototrasa to blog motocyklowych podróżników. Tworzą go ludzie z pasją do podróżowania, do motocykli, do odkrywania na każdym kroku piękna przyrody, do poznawania historii i kultury wszędzie, gdzie się wybieramy. Spełniamy swoje marzenia, pasje i cele. O czym piszemy? O wszystkim, co dotyczy szeroko pojętej turystyki motocyklowej. O samych motocyklach, sprzęcie oraz podróżowaniu, niekoniecznie na dwóch kółkach, zarówno po Polsce, jak i za granicami naszego kraju. Przywozimy z naszych podróży tysiące zdjęć, setki filmów i jeszcze więcej wrażeń, znajomości i doświadczeń. Jeśli uważasz, że masz ciekawy, wpisujący się w tematykę bloga produkt lub usługę, serdecznie zapraszamy do współpracy. Wszelkiego rodzaju zapytania prosimy kierować na adres: wspolpraca@lifeonmoto.com. Wszystkie propozycje traktujemy indywidualnie, jesteśmy otwarci na propozycje, chociaż od razu zaznaczamy, że wszystkie publikowane na Mototrasie artykuły są naszego autorstwa. Nie umieszczamy i nigdy nie umieścimy postów reklamowych, których nie jesteśmy autorami lub produktów, których nigdy nie testowaliśmy.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

  • Jesteśmy jednym z największych blogów o takiej tematyce w Polsce.
  • Mamy wiele swoich pomysłów, choć zawsze jesteśmy otwarci na nowe.
  • Współpraca ma być korzystna dla obu stron, dlatego też staramy się, na ile to możliwe, dostosować do Waszych potrzeb.
  • Zawsze staramy się nieszablonowo i kreatywnie podchodzić do naszych zadań.
  • Z  Mototrasą jest związana, jedna z największych w Polsce, grupa dyskusyjna na FB, która jest doskonałym medium do przekazywania ciekawych nowinek do szerokiego grona fanów.

Obserwuj nas na FB i Instagramie