Scroll Top

LIFE ON MOTO – czyli nasze wspólne życie na motocyklu

Nie szlajaliśmy się po świecie z plecakami od najmłodszych lat, jak większość blogerów podróżniczych. Nie spędzaliśmy całego naszego wolnego czasu w garażu, składając swój pierwszy motocykl, marząc o przejechaniu Route 66 z “Born to be wild” w uszach. Jeszcze kilka lat temu żadne z nas nie powiedziałoby, że jesteśmy w stanie rzucić wszystko i wyjechać w podróż dookoła obydwu Ameryk. A jednak życie bywa bardzo nieprzewidywalne i tak z całkiem zwyczajnej pary, zamieniliśmy się w parę blogerów i motocyklowych podróżników. Parę, która kocha poczucie wolności, jakie daje im podróżowanie motocyklem. To odczuwanie drogi wszystkimi zmysłami – zapachem lasów i łąk, wiatrem, deszczem i piachem w oczach. Oto my – Szymon i Karolina. I naprawdę bardzo nam miło, że do nas trafiłeś!

“Na motocyklu ekran znika. Kontakt z całym otoczeniem jest pełny. Człowiek jest aktorem na scenie, a nie widzem, i to poczucie uczestnictwa jest przemożne. Asfalt, na którym gwiżdżą opony o dziesięć centymetrów poniżej twojej stopy, jest realny, to ten sam, po którym chodzisz, tak zatarty w pędzie, że nie możesz go dostrzec, lecz przecież możesz opuścić stopę i dotknąć go, kiedy tylko zechcesz” – Robert M. Pirsig

Szymon “Si” Zobniów

Motocyklista z kilkunastoletnim stażem. Wcześniej miłośnik Kawasaki, a kiedy poznał Karolinę przesiadł się na nieco wygodniejsze BMW K1200 GT. Odpowiada za planowanie wszystkich wyjazdów. To właśnie on jest organizatorem z prawdziwego zdarzenia. Z każdym się dogada, z każdym znajdzie wspólny język i zawsze znajdzie wyjście z każdej kryzysowej sytuacji. Na blogu odpowiada głównie za stronę techniczną, poradniki i testy. To zdecydowanie ten bardziej praktyczny, techniczny i racjonalny z duetu LIFE ON MOTO. Kocha spędzać czas z innymi ludźmi, filmy z superbohaterami i pożera nałogowo książki.

Karolina “Cahirka” Kowalska

Plecaczek z dość krótkim, kilkuletnim stażem. Mimo, że wcześniej turystyka motocyklowa nie leżała w jej zainteresowaniach, to odkąd poznała Szymona, nie może doczekać się kolejnego sezonu motocyklowego. Cały czas myśli też o zrobieniu prawka, chociaż nigdy nie ma czasu na dokończenie rozpoczętego kursu. To ona wybiera kierunki, zaznacza punkty na mapie i szuka coraz nowszych destynacji. Na blogu odpowiada za estetykę, fotografię i większość tekstów. Introwertyczka i marzycielka, która kocha koty, wino i przyrodę.

O czym piszemy?

LIFE ON MOTO to motocyklowy blog podróżniczy, to nasze miejsce w internecie, gdzie dzielimy się naszą pasją do podróżowania, do odkrywania świata i poznawania kultury. Co leży w naszych zainteresowaniach? Tak naprawdę wszystko, co dotyczy szeroko pojętej turystyki motocyklowej. Piszemy o podróżach i przygodach, o sprzęcie, jaki ze sobą zabieramy i testujemy, o przygotowaniach do podróży. Przywozimy z naszych podróży tysiące zdjęć, setki filmów i jeszcze więcej wrażeń, znajomości i doświadczeń. Jeśli uważasz, że masz ciekawy, wpisujący się w tematykę bloga produkt lub usługę, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wszelkiego rodzaju zapytania prosimy kierować na adres: [email protected]. Wszystkie propozycje traktujemy indywidualnie, jesteśmy otwarci na propozycje, chociaż od razu zaznaczamy, że wszystkie publikowane artykuły na LIFE ON MOTO są naszego autorstwa. Nie umieszczamy i nigdy nie umieścimy postów reklamowych, których nie jesteśmy autorami lub produktów, których nigdy nie testowaliśm.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

  • Jesteśmy jednym z największych blogów o takiej tematyce w Polsce.
  • Mamy wiele swoich pomysłów, choć zawsze jesteśmy otwarci na nowe.
  • Współpraca ma być korzystna dla obu stron, dlatego też staramy się, na ile to możliwe, dostosować do Waszych potrzeb.
  • Zawsze staramy się nieszablonowo i kreatywnie podchodzić do naszych zadań.
  • Z  nami i naszym blogiem jest związana, jedna z największych w Polsce, grupa dyskusyjna na FB, która jest doskonałym medium do przekazywania ciekawych nowinek do szerokiego grona fanów.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.