Scroll Top

LIFE ON MOTO – czyli nasze wspólne życie na motocyklu

LIFE ON MOTO to motocyklowy blog podróżniczy, to nasze miejsce w internecie, gdzie dzielimy się naszą pasją do podróżowania, do odkrywania świata i poznawania kultury. Co leży w naszych zainteresowaniach? Tak naprawdę wszystko, co dotyczy szeroko pojętej turystyki motocyklowej. Piszemy o podróżach i przygodach, o sprzęcie, jaki ze sobą zabieramy i testujemy, o przygotowaniach do podróży. Przywozimy z naszych podróży tysiące zdjęć, setki filmów i jeszcze więcej wrażeń, znajomości i doświadczeń. Jeśli uważasz, że masz ciekawy, wpisujący się w tematykę bloga produkt lub usługę, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wszelkiego rodzaju zapytania prosimy kierować na adres: [email protected]. Wszystkie propozycje traktujemy indywidualnie, jesteśmy otwarci na propozycje, chociaż od razu zaznaczamy, że wszystkie publikowane artykuły na LIFE ON MOTO są naszego autorstwa. Nie umieszczamy i nigdy nie umieścimy postów reklamowych, których nie jesteśmy autorami lub produktów, których nigdy nie testowaliśmy.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

  • Jesteśmy jednym z największych blogów o takiej tematyce w Polsce.
  • Mamy wiele swoich pomysłów, choć zawsze jesteśmy otwarci na nowe.
  • Współpraca ma być korzystna dla obu stron, dlatego też staramy się, na ile to możliwe, dostosować do Waszych potrzeb.
  • Zawsze staramy się nieszablonowo i kreatywnie podchodzić do naszych zadań.
  • Z  naszym blogiem jest związana, jedna z największych w Polsce, grupa dyskusyjna na FB, która jest doskonałym medium do przekazywania ciekawych nowinek do szerokiego grona fanów.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.