🔥 WIELKIE OTWARCIE SEZONU & 10-LECIE TWIN PEAKS HARLEY-DAVIDSON 🔥
Już 18 kwietnia zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, które przejdzie do historii! Spotykamy się przy ul. Tanecznej 71 w Warszawie, aby wspólnie świętować wielkie otwarcie sezonu oraz 10-lecie naszej firmy! 🎉
To dla nas szczególny moment – podczas imprezy zostaną nam oficjalnie wręczone prestiżowe nagrody:
🏆 Najlepszy Dealer w Europie 2025
🏆 3. Najlepszy Dealer na Świecie 2025
Przygotowaliśmy dla Was dzień pełen atrakcji:
🍔 Whiskey in the Jar Warszawa zadba o doskonałe jedzenie, napoje i drinki
🎧 DJ Agnieszka Bodych (Tequila) rozgrzeje parkiet do czerwoności i rozkręci imprezę na maxa !
📸🎥 A o fotorelacje, piękne zdjęcia i filmy zadba nasz ulubiony duet Fotgrafów: Marcin Samborski i Apolonia Olszewska !
👉Studio tatużau REWIR będzie Wam dziarać, co tylko będziecie chcieli !🤠Ich prace możecie podejrzeć na ich profilu na Instargramie https://www.instagram.com/studio.rewir/
📸 Strefa zdjęć fotobudka 360
A to nie wszystko!
👉 Najnowsze modele motocykli 2026
👉 Najnowsze kolekcje ubrań i akcesoriów 2026
👉 Duże promocje na cały dział odzieży
👉 Jazdy testowe
👉 Specjalna urodzinowa niespodzianka 🎁
👉 Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i voucherami do wygrania 🎟️🔥
Nie może Was zabraknąć – to będzie impreza roku!
Widzimy się 18 kwietnia – startujemy od godziny 15.00 🔥
